Co jeśli nie basic?

czarny płaszczyk

Dobra moda to nie tylko wielkie bogate stylizacje to też osobiste. Pokaż się od najlepszej strony.

Moda to bardzo zdradliwa sprawa w momencie najlepszego triumfu jednej części garderoby inna może wszystko zepsuć. Ja zazwyczaj mam swoje uniwersalne klucze. Klucze to nazwa dla ubrań które pasują zawsze i do każdej stylizacji.  I przekucie tego w perfekcyjną outfit jest sztuką odpowiedniego doboru szczegółów i niewiarygodnego pojęcia jak szczegóły wpłyną na każdy z rodzajów ubrań jakie założymy. Zbudowanie kreatywnego pomysłu na ramonesce damskiej będzie nie lada wyzwaniem.  Warto przypatrzeć się różnym sposobom wykorzystania danego ubrania i inspirować się do jak najlepszego wykorzystania swoich możliwości.

Idealne znaczy pełne.

Jasne jest jak w prosty sposób stworzyć coś z niczego. Najlepiej na dobry początek jest wybrać z szafy pasujące do siebie elementy. Nic też nie stoi na przeszkodzie aby do naszego ubrania dobrać świetne szpilki. Jest to tylko uwarunkowaniem pogody. Deszcz czy bardzo zła pogoda jest złym wyborem ponieważ nie tylko prezentuje zły odbiór i dodatkowo źle będziemy się czuli. Warto też założyć rurki, ponieważ te dobrze pasują do ognistości ramoneski oraz chęci założenia czegoś bardziej buntowniczego. Włożenie w siebie kilku zgrabnych jest modnym i bardzo fajnym zabiegiem. Dobudowanie do tego kilka ciekawych dodatków będzie dobrym i bardzo potrzebnym zabiegiem.

Miłość wiele ma styli

Nie ma tutaj lepszego słowa ani zdania. Modę trzeba kochać i dawać się ponieść jej wariacjom ponieważ warta jest swojej pracy i użycia. A nie łatwo przełamać się do trochę awangardowego wizerunku. Jeśli pragniesz zmian zacznij od swojego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *